CYFROWE PRZETWARZANIE OBRAZU

Technologia wizyjna dla przemysłu spożywczego i napojów

Dzięki wysoce precyzyjnemu obrazowaniu przemysł spożywczy testuje nawet trudne do sprawdzenia produkty z absolutną niezawodnością. 

Rezultat: 100% jakości i stale rosnąca produktywność.

Nasza firma ma bogate doświadczenie we współpracy z wiodącymi światowymi producentami sprzętu, integratorami systemów i końcowymi użytkownikami końcowymi w wielu aspektach produkcji żywności, od zautomatyzowanego zbioru, przetwarzania, sortowania i porcjowania po walidację opakowania i etykiety przed wysyłką.

Gdzie wizja może pomóc

Potrzeba niezawodnego i bezawaryjnego wytwarzania produktów jest ważniejsza niż kiedykolwiek w branży spożywczej, napojów i opakowań. Presja, aby to osiągnąć, doprowadziła do niezwykle wysokiego poziomu automatyzacji produkcji w wydajnych zakładach produkcyjnych.

Jak pomaga wizja

To, co od lat jest praktykowane w branży motoryzacyjnej, znajduje obecnie zastosowanie w produkcji artykułów spożywczych. Bardziej niż w jakiejkolwiek innej branży i ze względu na wpływ na zdrowie produkty w tym segmencie muszą być wytwarzane bez wad, muszą być identyfikowalne i trwałe. Na tym tle technologia wizyjna znajduje nowe zastosowania w przemyśle spożywczym jako wysokowydajna i ekonomiczna metoda automatycznej kontroli optycznej.

Kontakt

Telefon kontaktowy

+48 501 532 722
+48 601 385 983

Adres firmy

P.P.H.U. „LAMAR”
Marcin Lasek
Pstrągowa 218, 38-121