SYSTEMY LICZĄCE
I PORCJUJĄCE

Co to jest liczenie partii i dlaczego jest to potrzebne?

Prostą definicją branżową dotyczącą liczenia partii jest możliwość zliczania sztuk precyzyjnej liczby produktów i grupowania ich w oparciu o rzeczywiste potrzeby projektu. Mając tę ​​dodatkową funkcję w systemie składania, możesz policzyć określoną liczbę produktów, a także partie w zgrupowane ilości. 

Liczenie

Liczenie wsadowe to oszczędność czasu i kosztów, sposób na zaspokojenie wielu potrzeb projektowych. Może też uratować plecy. Podczas pracy z dużą ilością produktu / materiału waga i obsługa tego materiału może być trudna do złamania kręgosłupa.

Porcjowanie

Grupowanie może pozwolić na ustawienie rozsądnego wsadu wsadowego, dzięki któremu pracownicy nie będą musieli obsługiwać ciężkich, dziwnie ukształtowanych produktów, które mogłyby zostać upuszczone, uszkodzone lub w najgorszym przypadku spowodować obrażenia w miejscu pracy.

Większość produktów, które wysyłasz, jest zapakowana. Ustawienie licznika partii na ilość gotowego produktu, jaką może pomieścić pudełko, może być świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu. Zatrzymywanie produkcji i ręczne liczenie produktu, aby upewnić się, że nie wypełniasz pudełek za mało lub za dużo jest bardzo mało wydajne.

Niezależnie od potrzeby liczenia partii, pamiętaj, że to rozwiązanie jest standardem w wielu firmach.

Zapytaj, jak nasze liczenie partii może usprawnić Twoje potrzeby w zakresie liczenia i sortowania!

Skontaktuj się z Nami !

Kontakt

Telefon kontaktowy

+48 501 532 722
+48 601 385 983

Adres firmy

P.P.H.U. „LAMAR”
Marcin Lasek
Pstrągowa 218, 38-121